Basın Odası

24 Ay Taksitle Taşınmaya Hazır Ultra Lüks 2+1 ve 3,5+1 Daireler

24 Ay Taksitle Taşınmaya Hazır Ultra Lüks 2+1 ve 3,5+1 Daireler

24 Ay Taksitle Taşınmaya Hazır Ultra Lüks 2+1 ve 3,5+1 Daireler.
Günsev İnşaat olarak Güvenevler'de yüksek standartlarla inşaa ettiğimiz Günsev Sitesi 7 projemizde taşınmaya hazır ultra lüks 2+1 ve 3,5+1 daireler vade farksız 24 ay taksitle satışa sunuldu. 
Modern, şık, yüksek sosyal donatıları ve konumu ile Günsev Sitesi-7 büyük ilgi görüyor.
Gaziantep’in eski köy hizmetleri bölgesinde yükselen Günsev Sitesi-7 projesi 165 konuttan oluşuyor. 2+1 (138 m2) ve 3,5+1 (206 m2) daire seçenekleri ile İbrahimli bölgesinde oturmak isteyenlere harika bir seçenek sunuyor.
Bölgede az olan 2+1 seçeneği ile farklılık oluşturan projede, Türk Hamamı, Sauna, Buhar odası, kapalı açık spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark yer alıyor.
Proje üç bloktan meydana geliyor.
Günsev Sitesi-7 geniş aileler içinde güzel fırsatlar sunuyor. Büyüklerine yakın olmak isteyenler çekirdek ailelerine 3,5+1 alırken anne babalarına 2+1 daire alıyor. Aynı binada ailelere yaşama şansı sunuyor.
Proje konumu itibari ile Devlet okulları, Özel okullar, Hastaneler, AVM’ler, Gaziantep Adliyesi, Recep Tayyip Erdoğan Sağlıklı yaşam parkı gibi cazibe merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor.
Günsev Sitesi-7 ulaşım ağlarının merkezinde bulunuyor. İpek yoluna, Tramvaya, otobüs ve Dolmuş duraklarına yürüyüş mesafesinde.
Otogara araçla beş dakikada ulaşma şansına sahipsiniz. Havaalanına ipek yolunda trafiğe takılmadan 30 dk’da ulaşabilirsiniz. Yeni gara hiçbir ışığa takılmadan 4 dakikada ulaşma imkânınız var.
Şehrin manzarası, Dülük ormanlardan gelen temiz hava projeye değer katan özelliklerden.
İbrahimli bölgesinde Güvenevler’de Günsev kalitesi ile inşa edilen projeye yoğun ilgi var.

GÜNSEV İNŞAAT 

  • 24 Ay Taksitle Taşınmaya Hazır Ultra Lüks 2+1 ve 3,5+1 Daireler